Aceasta este varianta rapida. Întâi e bina sa joci varianta normala, pâna ajungi la o anumita îndemânare.

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1AnonimFghjgk13,76909-05-2024
2AnonimSsgh13,64509-05-2024
3RkyuTio11,01209-05-2024
4Sarrasii1Tgv10,82918-05-2024
5AnonimXffhgx10,70409-05-2024
6AnonimBjhlk.9,73209-05-2024
7AnonimDhjdj7,80309-05-2024
8AnonimDfghj7,47709-05-2024
9SarrasiiTgv7,46018-05-2024
10LolLolol6,81210-05-2024
11DhjU7io6,74609-05-2024
12Jn,lI6,09709-05-2024
13YuoiHoui5,87309-05-2024
14Gale RazvanNecunoscuta5,49509-05-2024

Pagina principală