Aceasta este varianta rapida. Întâi e bina sa joci varianta normala, pâna ajungi la o anumita îndemânare.

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1Iulia:)17,69411-09-2019
2DvdBtiste17,30918-09-2019
3Acelasi DennisCluj17,30818-09-2019
4DvdBatiste15,51618-09-2019
5ZvizZiovz13,51310-09-2019
6DvdCluj13,38117-09-2019
7Aaron Az7Salicea13,04817-09-2019
8Fmm De ProastaLol Ma Stiu10,42511-09-2019
9Acelasi Dennis IgnatCluj10,39911-09-2019
10DNecunoscuta10,24214-09-2019
11Aaron Az7Cluj10,17411-09-2019
12Acelasi Dennis IgantCluj10,06011-09-2019
13Aaron Az7Cluj Napoca10,03111-09-2019
14Loty Dabuleni9,30517-09-2019
15LotzyDabuleni8,91317-09-2019
16Politia Plm Te Descurci Tu FmmLa Mata In Pl8,33611-09-2019
17Daniela DavidNecunoscuta8,29011-09-2019
18Daniela DavidOriunde8,28811-09-2019
19EladanielaNu Ai Stiu8,28011-09-2019
20Dan Cluj-napoca8,17011-09-2019
21EladanelaUnde Vr Eo8,16711-09-2019
22EladvddanielaPla8,15311-09-2019
23YasssNecunoscuta8,04817-09-2019
24Acelasi Dennis IgnatC;uj8,02011-09-2019
25ValiCojasca7,95611-09-2019
26TudorIasi7,93511-09-2019
27CiordelFerentari7,82211-09-2019
28Cel Mai MescherCluj 7,62711-09-2019
29YaaasNecunoscuta7,38317-09-2019
30DanCluj7,20411-09-2019
31Amos AaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaCluj6,52116-09-2019
32Nigga EsskeetitNecunoscuta6,51416-09-2019
33ThanosNecunoscuta6,31316-09-2019
34Dennis Cluj5,59811-09-2019
35Botaplantapamnt123Dej5,47711-09-2019

Pagina principală