Aceasta este varianta rapida. Întâi e bina sa joci varianta normala, pâna ajungi la o anumita îndemânare.

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1Boss De BossDin Bossuleni21,26422-11-2020
2Ala Care O Scris Vam Rupt VeziHandy Cucu19,38222-11-2020
3Add Pe FnTimo Is Chill15,39021-11-2020
4Vam Rupt Handicapatilor13,61021-11-2020
5BogdanelMaichi13,56515-11-2020
6BabiMabi11,95115-11-2020
7AaaSss11,70415-11-2020
8TrhtrRgrt11,21815-11-2020
9GhHhg10,34415-11-2020
10TghygYhy10,18015-11-2020
11GGtg10,02015-11-2020
12Gigel Boss Bossul Boșilor9,16320-11-2020
13Gigel Boss Bossul Bosilor8,84920-11-2020
14GrGtrt8,76415-11-2020
15FffGgg8,36815-11-2020
16AnonimaNecunoscuta8,22223-11-2020
17GfnFhg8,14715-11-2020
18ScroocleB7,38118-11-2020
19GhfgfhHh6,33815-11-2020

Pagina principală