Aceasta este varianta rapida. Întâi e bina sa joci varianta normala, pâna ajungi la o anumita îndemânare.

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1Sa Ma BeiAlba Iuliua16,35320-01-2021
2Parzival E GayTot Gay Ii16,35220-01-2021
3Mirabela Si Pe 1 & 2 &Wohooo16,28120-01-2021
4Mirabela E ZeuIulia Alba16,24920-01-2021
5Ne Bagam Pula NMama Lui Ady15,16820-01-2021
6JjjJjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj14,66715-01-2021
7MirabelaAlba Iulia14,48820-01-2021
8Victor ComanAlba Iulia13,99220-01-2021
9SexAnal13,14020-01-2021
10Daniel MarinescuBrasov12,93613-01-2021
11DawdawdsdwdasdAaaaaaaaaaa12,28920-01-2021
12AdadawdasdawdsDawdasdawdas12,20020-01-2021
13AaaaaaaaaaA12,07920-01-2021
14ParzivalMirabela Mega Gay10,47320-01-2021
15Mirabela E Si Mai GayJur!9,14720-01-2021
16AnonimAlba Iulia8,54120-01-2021
17......8,26213-01-2021
18ParzivalAlba Iulia8,00520-01-2021

Pagina principală