Aceasta este varianta rapida. Întâi e bina sa joci varianta normala, pâna ajungi la o anumita îndemânare.

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1MilSugi14,38028-03-2020
2MarioNecunoscuta12,17923-03-2020
3A Necunoscuta11,71824-03-2020
4Mil SugiNecunoscuta11,70828-03-2020
5AsfNecunoscuta11,60324-03-2020
6AsfTargoviste 10,71724-03-2020
7Asf Tgv10,67724-03-2020
8Alex 088,22426-03-2020
9Alex4x8,16827-03-2020
10Alex WwwS M8,09126-03-2020
11Alex Xxx8,03626-03-2020
12Alex Fdhs8,02926-03-2020
13TiaSpace8,02229-03-2020
14ViorelRoma8,00923-03-2020
15AlexNecunoscuta7,97527-03-2020
16BB7,97528-03-2020
17ViorelNecunoscuta7,97323-03-2020
18WwwAaa7,55726-03-2020
19Stici NicolaeMun Balti7,54425-03-2020
20AlexSatu Mare7,45226-03-2020
21EcvvgDdddd7,42926-03-2020
22R234557Sdfdhfhffd6,97526-03-2020
23TimbukuHonolulu6,12528-03-2020

Pagina principală