Aceasta este varianta rapida. Întâi e bina sa joci varianta normala, pâna ajungi la o anumita îndemânare.

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1Vata E GayUnde Vreau23,76619-11-2019
2AndreeaGadalin22,32220-11-2019
3BruuhSnitzel20,51920-11-2019
4Bon Jovi1st17,78918-11-2019
5PrafPraf17,73618-11-2019
6RR16,45018-11-2019
7RianaDa Plecati De Aici :(((15,93218-11-2019
8Futa-ma DracuAklbania15,29919-11-2019
9Bon JoviTm14,66218-11-2019
10DariaTimisoara14,51718-11-2019
11RianaDa Adevarat13,92218-11-2019
12IoanaCiau13,68920-11-2019
13IasmminaaaAaaa13,68419-11-2019
14PetqGaesti13,62615-11-2019
15EliasIasi13,24413-11-2019
16Eu SuntâAici12,83819-11-2019
17Popica Jr,Albania11,85019-11-2019
18HelouIona10,85620-11-2019
19AndreutzaGlumesc Lol Haha10,18519-11-2019
20BossNecunoscuta10,01514-11-2019
21Say10Cluj9,17619-11-2019
22Dummy OsDummt Os9,17419-11-2019
23Rares OglavieTimisoara8,83811-11-2019
24AndreeaOk8,65320-11-2019
25Daria Tm8,52720-11-2019
26AndreutzaLol Glumesc Haha8,24819-11-2019
27ZbN8,23918-11-2019
28IoanaYeye8,19518-11-2019
29AlinutzT8,12519-11-2019
30IonaTn7,09818-11-2019
31BoncutzuSalam6,65319-11-2019
32Boancutzu BombardierCluj-napoca6,58419-11-2019
33ZbAb6,57018-11-2019
34Ma-taMuie6,00018-11-2019
35Lil XxxUr Mom Pussy5,97220-11-2019
36Rares BossuTimisoara5,61411-11-2019
37PizdabaciPulabaci5,60118-11-2019
38Tot Eu Daria :(Tm5,54018-11-2019
39Popes Cui Muie Ma-ta5,49718-11-2019
40Daria TeoTm5,48018-11-2019
41Why Are We Still HereBgf5,38818-11-2019
42Why Are We Still Here/just To Mh5,37918-11-2019
43ZbTm5,06618-11-2019

Pagina principală