Aceasta este varianta rapida. Întâi e bina sa joci varianta normala, pâna ajungi la o anumita îndemânare.

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1Te-am LuatEsti Slab19,80514-10-2019
2Jos Cu CristiiCe Slab Esti Ba Cristii Baaa19,27609-10-2019
3Jos Cu TineLmao19,02414-10-2019
4Jos Cu CristiiiCe Slabesti Ba Cristii Baaa18,27709-10-2019
5Dau LaPsd Muie17,75109-10-2019
6Xx RmotionGames17,30415-10-2019
7RazwanuUnde Vrea Sa Isi Permite16,83317-10-2019
8Alex Il Da Jos Pe Ce Slab EstiSughet15,11012-10-2019
9Rus MarkusNecunoscuta14,99510-10-2019
10StefanIasi14,44213-10-2019
11Rus Markus 2Borcane14,25010-10-2019
12Markus Borcaneeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!14,21717-10-2019
13OdaicuioaIasi14,15915-10-2019
14OdaicuioaVam Luat Marlanilor14,13615-10-2019
15Dan Bell.Cluj.14,01610-10-2019
16Dan Bell..Cluj13,70617-10-2019
17Dan BellCluj.13,64810-10-2019
18Bell Dan..Cluj13,62110-10-2019
19Aceeasi DianaIasi13,25714-10-2019
20StefanDiniasi13,05213-10-2019
21BossNecunoscuta13,04910-10-2019
22Cum SpuneamSunt Stefan12,84813-10-2019
23StefanelNu Mai E Minisor12,82913-10-2019
24Gata Cu MinisorAcum Sunt Stefan12,78213-10-2019
25DianaIasi12,49214-10-2019
26Razwanu In TopUnde Are Casa12,18217-10-2019
27Stefan MinisorIasi12,13513-10-2019
28Bell Dan.Cluj12,02510-10-2019
29Bell DanCluj11,97310-10-2019
30AnonimMati Morea.11,95410-10-2019
31Elias BerendeViorica Dancila Este Analfabet11,90710-10-2019
32Why Y Bully MeBetch10,28815-10-2019
33Mati Morea Cluj10,23610-10-2019
34Elias BerendeCluj10,19110-10-2019
35Frunzettti FrancoIasi10,07812-10-2019
36CcVv9,99315-10-2019
37Szabo RobertCluj9,67611-10-2019
38Minisor2.0Alexandru9,26912-10-2019
39MinisorIasi9,22512-10-2019
40Tatutu StefanMinisor9,22512-10-2019
41Hai MinisorMinisorel9,17513-10-2019
42Elias BerenddElias Berende8,92210-10-2019
43GigelGbcf8,81910-10-2019
44Szabo RobertNecunoscuta8,62511-10-2019
45RobertNecunoscuta8,53110-10-2019
46Eu Sunt RaulDin Canal8,44610-10-2019
47Erhjithlr45Frtjko458,26609-10-2019
48Raul Fute PizdePizde8,17210-10-2019
49Elias BerendeElias Berende8,14910-10-2019
50Szabo RobertCluj Napoca8,10810-10-2019

Pagina principală