Aceasta este varianta rapida. Întâi e bina sa joci varianta normala, pâna ajungi la o anumita îndemânare.

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1Antony SerbanNope17,15025-02-2021
2Antony SerbanNecunoscuta14,99326-02-2021
3AntonyserbanNope14,14125-02-2021
4Tot Sia Aka Dexter Tot Pe Locul 110,14225-02-2021
5Cosma EliasZalau10,11025-02-2021
6Sia Aka DexterPe Locul 18,48725-02-2021
7EdyNecunoscuta8,16226-02-2021
8Calin SebastianPe Locul 16,06825-02-2021
9SiaPe Locul 16,06825-02-2021

Pagina principală