Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1EliNecunoscuta20,10213-05-2024
2Elias Necunoscuta20,04613-05-2024
3DdddaaaNecunoscuta20,02315-05-2024
4Cos Da BossBaicoi18,81113-05-2024
5GoguRomania18,43016-05-2024
6TttttNecunoscuta17,09215-05-2024
7SalutsuntstefanDragasani16,50715-05-2024
8NiggerKiller14,72113-05-2024
9GalatoGalati14,46318-05-2024
10GicuClouj14,46118-05-2024
11SarrasiiTgv13,89118-05-2024
12GoguGalati12,71818-05-2024
13BobospyNemtenia11,77418-05-2024
14PeweDddd11,73110-05-2024
15NiggerPula11,71910-05-2024
16Sarrasii1Tgb11,51518-05-2024
17 Necunoscuta11,15218-05-2024
18Ana Are MereDds10,21315-05-2024
19BobospyNeamt10,20417-05-2024
20AngelicaBucharest10,19215-05-2024
21Bmw MafiaIasi8,43016-05-2024
22Sint BunVacaresti7,42915-05-2024

Pagina principală