Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1Alecsandru Dumitru CatalinTurnu Severin32,25826-02-2021
2Antony SerbanNope20,62425-02-2021
3Alexandru Dumitru Catalin CuceSeverin19,15826-02-2021
4PatrupatruArges17,68328-02-2021
5DaaaviiiiddZalau16,98727-02-2021
6Catalin Zalau15,82025-02-2021
7FitziB15,78528-02-2021
8DarianZalau14,91325-02-2021
9Alex RatiuAlex14,85525-02-2021
10EduardZalau14,79625-02-2021
11Alex Noob Pe FortniteEste Noob14,67225-02-2021
12Sia Aka Dexter Locul 114,39602-03-2021
13NicolasBuhusi14,36501-03-2021
14Andu 33Fghj14,33101-03-2021
15Salbi.13,12304-03-2021
16DeliaB13,02006-03-2021
17AlecsandruDece12,68101-03-2021
18Ezzy ShotronEzzy Ezzy11,80702-03-2021
19Daniel-ȘtefanBucurești11,13801-03-2021
20EdyNecunoscuta11,01626-02-2021
21EdySs10,92826-02-2021
22DaviduuuNecunoscuta10,62026-02-2021
23Ianis DolarBuna Ziua9,90801-03-2021
24DavidPloiesti9,74706-03-2021
25IziSampon;]9,65826-02-2021
26David Ploiesti9,49506-03-2021
27DanielSlobozia9,47801-03-2021
28Eduard Cel DragutFoarte Dragut9,47025-02-2021
29Alex Cel DragutFoarte Dragut9,36325-02-2021
30AlexandruBuhusi9,35301-03-2021
31Eduard 9,34925-02-2021
32Catalin CoroianZalau9,31625-02-2021
33EzezezezNu Stiu Unde8,49725-02-2021
34EuAci5,81502-03-2021
35SalbiZalau5,25904-03-2021

Pagina principală