Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1IlieBbsf17,89412-05-2022
2FC16,36809-05-2022
3Manu Bm16,30716-05-2022
4Davidutzu6B T14,89209-05-2022
5RC14,58808-05-2022
6Manu E GayManau13,31916-05-2022
7Davidutzu6Bt13,03809-05-2022
8DavidBt10,94209-05-2022
9RomanChisinau9,86008-05-2022
10SaraSm9,81816-05-2022
11EusuntjonatanBm9,80016-05-2022
12EusuntjonatanBaiamare9,72516-05-2022
13Sweet Dream (*-*)Japonia9,71012-05-2022
14EusuntjonatanBaia Mare9,51716-05-2022
15PulqMa Ta5,16916-05-2022

Pagina principală