Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1GeorgecCluj18,26014-04-2021
2DanArges17,71914-04-2021
3George.123Cluj17,50014-04-2021
4George2Cluj17,46214-04-2021
5Ilie.Vd16,42214-04-2021
6Ilie VVd16,41614-04-2021
7IlieVd16,40714-04-2021
8George.aerCluj16,39914-04-2021
9George!Cluj16,36914-04-2021
10George.Cluj16,34614-04-2021
11GeorgeCluj16,33914-04-2021
12Ilie.....Vd16,32214-04-2021
13George....Cluj16,30214-04-2021
14George..Cluj16,28114-04-2021
15Ilie FVd16,27714-04-2021
16Ilie..Vd15,66914-04-2021
17 Necunoscuta15,54814-04-2021
18Ilie1Vd14,69914-04-2021
19Ii VV14,50614-04-2021
20AlbertTimisoara14,35915-04-2021
21IilV12,46414-04-2021
22IlV11,84014-04-2021
23AndreiツVoluntari11,75614-04-2021
24AndreiVoluntari11,71814-04-2021
25ManuuManyu11,24014-04-2021
26CgV11,22614-04-2021
27W Ww Wwwwwwwwww W W W W W W W W Wnwwnwnwnwnwnwwnw Wwnww Wnw11,07015-04-2021
28OanaBucuresti10,52014-04-2021
29R G R4bin RrrrrrrrrrrrrrrrrrrrSsssssss10,02215-04-2021
30DdddddddddddddddddddddddddddddDddddddddddddddddddddddddddddd9,77715-04-2021
31AnonimBucuresti9,67914-04-2021
32IliV9,48514-04-2021
33RaVol9,39714-04-2021
34IV8,97714-04-2021
35ZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzVvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv8,71914-04-2021
36Ggtw4i Um K5jyhtgvgbhujkiol0loWgthyjukiloy,tmrjdhbs Nhjmk,ly8,62115-04-2021
37MirunaNecunoscuta7,51214-04-2021
38Ilie VdVd7,31814-04-2021
39R'sV7,07514-04-2021
40LlllllllllllllllllllllllllllllKmknknnnnnnnnnnn6,51615-04-2021
41Anonim 5,50115-04-2021

Pagina principală