Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1@george__nistorBuzau33,68721-02-2020
2LaurAlt F433,68221-02-2020
3@laurrrr.rBuzau33,60514-02-2020
4AlexBuzau33,46521-02-2020
5LaurIl Bat Pe George33,45821-02-2020
6Alt F4Necunoscuta33,08717-02-2020
7@george_nistor X2Buzau32,99714-02-2020
8Mario.ai3Buzau31,02321-02-2020
9@laurrrr.rGeorge's Secret30,52214-02-2020
10Gras Prost GojanShrek Si Mistret30,12113-02-2020
11SaucaFara Internet24,68219-02-2020
12@sabin8597Dorohoi22,61919-02-2020
13BulauGiangoiesti22,60721-02-2020
14MuieG22,14121-02-2020
15SaucaCu Mouse21,90514-02-2020
16SaucaIn Somn21,72014-02-2020
17Mitica BosIesi21,71717-02-2020
18SaucaDe Pe Telefon21,60314-02-2020
19SaucaFara Maini21,43214-02-2020
20HoesHoes21,31213-02-2020
21BulauHapciu21,05821-02-2020
22SaucaFara Mouse20,94214-02-2020
23SaucaCe Ati Facut Bosss? V Am Luat 20,87314-02-2020
24SaucaPffff...... Izi20,86714-02-2020
25SaucaDe Data Asta Cu Ecranu Stins20,65014-02-2020
26SaucaDin Cealalta Camera ( Cu Mouse20,64014-02-2020
27@negrozaurusPe Insta19,64517-02-2020
28Dute.....la ScoalaMăiiiiiiiiiiiiii19,58314-02-2020
29SamiVa Sparg Topu19,46814-02-2020
30Nu Sti Cine Sunt Cartofar19,44814-02-2020
31Cca Sg19,37520-02-2020
32Cca Singerei19,29020-02-2020
33AngoraMeowland19,25912-02-2020
34Laurrrr.r Pe InstaLanga George19,23414-02-2020
35Sauca2.0Cu Gura Inchisa19,16314-02-2020
36Asjlka Lkajsdkl 'adklj'klj 19,10820-02-2020
37 Necunoscuta18,79519-02-2020
38ValyMoc18,70017-02-2020
39Sami Nu Va Zic18,65914-02-2020
40AnonimSdsa18,64514-02-2020
41SaucaCu Ochii Inchisi18,55914-02-2020
42SaucaValea Regilor18,55514-02-2020
43SaucaRecord La Murit 0.00318,55414-02-2020
44@negrozaurusInsta18,45317-02-2020
45Stanciulescu CristianNecunoscuta18,17513-02-2020
46Laurrrr.rPe Insta16,84114-02-2020
47Stanciulescu CristianBucuresti16,77613-02-2020
48Laurrrr.rLanga George16,53814-02-2020
49MilsugiLaborator Info16,44220-02-2020
50VctsDe La Mine De A Casa16,30214-02-2020

Pagina principală