Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1..28,84214-07-2020
2TanuStei15,78014-07-2020
3Concediat MaSki15,66614-07-2020
4Io Zic Sa Ti Dai DemisiaSdffb15,58814-07-2020
5Gabriela DumitruBacau15,40105-07-2020
6Lasa-teHdasj14,68914-07-2020
7EuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuNu Avem14,60514-07-2020
8SefStei14,58614-07-2020
9De Ras Rasssssssssssssssssss AStei Garoafa14,53814-07-2020
10AsdjfhnasdkjAgvsafdgb14,51214-07-2020
11DeluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuGaroafa14,50014-07-2020
12De Ras Vam Intrecut Pitesti14,41914-07-2020
13De Ras DeluNuj14,29014-07-2020
14DeluDubai13,69714-07-2020
15IonatanStei13,05214-07-2020
16TanLondra13,01014-07-2020
17NsdjfvansdDsfadsf12,83114-07-2020
18De ColeNui Vorba12,70914-07-2020
19ClauNecunoscuta11,35514-07-2020
20O SmecheraNuj11,16314-07-2020
21Hei Ioooo Tot Slf MaSalutii ))10,29613-07-2020
22Slf ))Din Lume))9,99113-07-2020
23Gabi DBacau9,25005-07-2020
24AnonimH9,00714-07-2020
25SlfNu Avem )))8,48113-07-2020
26SlfAlta Tara )))8,42513-07-2020
27BubuBc7,00913-07-2020
28BubuBuc5,87213-07-2020

Pagina principală