Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1 33,90613-01-2021
2No 33,79320-01-2021
3Bldm (black Life Does Matter) 33,56220-01-2021
4???????????? ????????????????? 33,44813-01-2021
5HacuriEz33,27713-01-2021
6Nu TrisezPls33,25713-01-2021
7HackerGg31,87213-01-2021
8Hack Test V3Test30,78513-01-2021
9This 28,86513-01-2021
10Is Too Ezy 27,13613-01-2021
11おちんちん大好きです26,80413-01-2021
12Hack TestDk23,42513-01-2021
13Xx RmotionPc22,28713-01-2021
14EzEz19,26913-01-2021
15姦村19,22013-01-2021
16Madness ProductionsRoblox18,64013-01-2021
17Hktv2V217,82613-01-2021
18RaniNecunoscuta17,53418-01-2021
19Ne O Bagam In Ma TaMama Lui Ady16,57721-01-2021
20GeoGalati16,48617-01-2021
21GeorgeGalati16,47317-01-2021
22Leon 2Sinaia16,46818-01-2021
23Geo2Galati16,43017-01-2021
24Daniel MarinescuBrasov16,42813-01-2021
25MariaH16,29718-01-2021
26Ur MomUr Home16,18320-01-2021
27LeonSinaia15,58618-01-2021
28Biggest Dick In The WorldThe Dark Side Of Ur Mom 15,37720-01-2021
29MariaHuși14,94417-01-2021
30Ionutz IiiBraila Cutitariii14,86221-01-2021
31Bigger DickEven Deeper In Ur Ass14,38420-01-2021
32Big DUr Mom14,34320-01-2021
33Hack TestPp14,17813-01-2021
34Madness Productions.Madness Productions.13,98413-01-2021
35AlucorbeaCraiova13,24713-01-2021
36HitlerGermany 193911,35713-01-2021
37Big DickDeep From Ur Ass10,85420-01-2021
38HitlerNazi Germany 19399,97213-01-2021
39Madness ProductionsRoblex9,37113-01-2021
40Big DUr Dick9,28920-01-2021
41Madness Productions.Roblox8,68813-01-2021
42dfくぇNecunoscuta7,51213-01-2021
43Big DUr Ass6,96920-01-2021
44背委sこんふときお6,63920-01-2021
45あぇx積みtるちみそあら5,80220-01-2021
46Sophia MalfoyHogwarts5,73721-01-2021
47RobsonMulhbag5,55916-01-2021
48RobsonNecunoscuta5,41316-01-2021

Pagina principală