Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1Camp3rBacau21,07722-09-2020
2Dan Bell,Cliij18,73125-09-2020
3Dan Bell.Cluj18,60125-09-2020
4Dan BellCluj16,28225-09-2020
5Ig @harnicuDm14,50823-09-2020
6DancampulungBrasov14,11824-09-2020
7AlexBucuresti11,17125-09-2020
8Mustea IvanSingerei11,07025-09-2020
9NikuSingerei9,97221-09-2020
10NituFocsani6,49818-09-2020
11GabrielBrasov6,27024-09-2020

Pagina principală