Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1GataV-am Luat Sunteti Slabi23,45516-10-2019
2Dau MuieLa Psd23,42909-10-2019
3Cinei Slab Ma Ca Nu Mam PrinsSlbule 23,31717-10-2019
4Lmao Hai Ca Va Iau Si AiciLmao22,91514-10-2019
5Bag PlaIn Psd21,54809-10-2019
6DianaIasi16,71614-10-2019
7DanirusuCluj16,69411-10-2019
8O Dai Cu IoaIasi16,60615-10-2019
9MariaIasi City16,22115-10-2019
10OdaicuioaIasi15,91215-10-2019
11Dani.dCluj15,80611-10-2019
12DanilaSiksjodf15,43316-10-2019
13ZdkvgnfGb15,31714-10-2019
14Mujdei La PsdJos Cu Viorica15,04110-10-2019
15Elias BerendeCluj14,78210-10-2019
16Lil Bitch Aye EsskeetitNigga Lil Pump14,64014-10-2019
17SarmaleSarmale14,63117-10-2019
18EeeliasGucci14,60017-10-2019
19CreeperAww Man14,56616-10-2019
20DiaIasi14,17114-10-2019
21SaraS14,04218-10-2019
22RaulCluj13,04010-10-2019
23RaulDe La Curatat De Cartofi12,56817-10-2019
24DragosNecunoscuta12,54414-10-2019
25SkskskskskskskskskskskskskskssAnd I Oooooooopppppp----11,83317-10-2019
26SziliNecunoscuta11,65215-10-2019
27SkskskskskskAnd I Oop-11,51317-10-2019
28AnonimLacka11,43915-10-2019
29Teofil The AIasi Town11,15513-10-2019
30Vsco GirlSksksksksksksk And I Oop-10,22917-10-2019
313310,04215-10-2019
32Markus BarosanuBorcane9,97910-10-2019
33ClujCluj9,92610-10-2019
34Szabo RobertCluj9,69610-10-2019
35VscoSksksksks And I Oop-9,67317-10-2019
36RobiRobi9,66715-10-2019
37Farok MesterNew York9,62715-10-2019
38QwertyuiopQwertyuiop9,60910-10-2019
39LalauCluj9,56815-10-2019
40Sara DanCluj9,46514-10-2019
41MihaiCraiova9,40313-10-2019
42DenisIasi9,33315-10-2019
43MmMm8,95418-10-2019
44Vsco GirlSkskskskskkssksksksksksks And 8,50917-10-2019
45Dau MuieLu Dancila6,40110-10-2019
46Alex GradinaruSibiu5,88418-10-2019
47SeliiiiiiiiiiiiAnd I Oop-5,40810-10-2019
48AnonimJanos5,37715-10-2019

Pagina principală