Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1Vata+dorian=loveGadalin33,72019-11-2019
2Miclea SkonksFeeling Like Conekrr33,71419-11-2019
3RianaTm33,15120-11-2019
4Claudel HomosexualuCaca Cur30,72719-11-2019
5Mi Fome Imi Dati Senvici Si VaMa Cac Pe Mouse30,71819-11-2019
6Vata E Gay 2.0Ube Tata27,86619-11-2019
7JucanCiocana26,77919-11-2019
8Vata E Gay 2.0La Mota26,69219-11-2019
9Emil BemilHaideeeeeeeeeeeee26,52420-11-2019
10Ribana BarosanaHhaha26,23420-11-2019
11Prodan MargarinaruFloresti25,77219-11-2019
12DariusAre You Sure About That22,12818-11-2019
13RiaBau21,23318-11-2019
14Jokero MafiaAm Facut Atata Fara Coade Rail20,94819-11-2019
15IoanaCiau20,70319-11-2019
16IowwnaYeye20,60720-11-2019
17SarahhhhhRhr20,44520-11-2019
18Sunt IoanaHello20,09519-11-2019
19Bon Jovi:)))20,06218-11-2019
20SarahhhhhRty20,00820-11-2019
21JjhhkFergwe19,90618-11-2019
22Riana :)Bau19,76218-11-2019
23UhuhNecunoscuta19,68918-11-2019
24Nu Treci De Mn IonaWww19,58218-11-2019
25HelouIoana19,57919-11-2019
26SarahhhhhWqww19,55620-11-2019
27IoanaHey Daria19,49818-11-2019
28DariaSal Iona 19,47518-11-2019
29Jokero MafiaVaslui19,43419-11-2019
30Tutuc Inima Ta Mai CatalinePuka19,41120-11-2019
31MuahaahahahVa Pupa Riba19,39318-11-2019
32Nu4merRrrrr19,37011-11-2019
33Ioana BroskiHeyyy Amelia19,30818-11-2019
34Mi Fome :c19,00519-11-2019
35UaaUuu19,00419-11-2019
36Emy Te Iau Din SpateEmy Esti Slab18,97914-11-2019
37HaiSerios18,89419-11-2019
38Vreau SaaFac 3018,82919-11-2019
39LegitMa Omor18,79419-11-2019
40UauIasminaaa18,65719-11-2019
41SarahhhhExtraterestrilor18,65618-11-2019
42Jokero MafiaAbator18,64919-11-2019
43Jokero Mafia Moscow18,59519-11-2019
44Te Am Batut IoanaVa Doresc Ok18,58318-11-2019
45Luca Sex De Aur Curtesti18,58219-11-2019
46IoanaTot Eu18,57318-11-2019
47UuuUuu18,57118-11-2019
48SarahhhhStaniol18,54418-11-2019
49Sarahhhh Ce.i Cu Scoru Asta18,53918-11-2019
50SarahhhhW18,49618-11-2019

Pagina principală