Aceasta este varianta rapida. Întâi e bina sa joci varianta normala, pâna ajungi la o anumita îndemânare.

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1MariusIuli18,30320-10-2021
2Insf PrimuWien14,14120-10-2021
3Ionut NicolaeVoluntari14,04614-10-2021
4Lorinczi RobiTg Mures9,29714-10-2021
5Pacurar AndreiTg Mures8,36915-10-2021
6AaaaAaaa8,32719-10-2021
7Gagyi BotondTg Mures8,13914-10-2021
8FlorinBrasov8,06022-10-2021
9FlorinBucuresti8,04022-10-2021
10NatyCaras-severin7,56719-10-2021
11NaomiBaia Sprie7,32915-10-2021
12NaomiBaia-sprie6,03115-10-2021

Pagina principală