Aceasta este varianta rapida. Întâi e bina sa joci varianta normala, pâna ajungi la o anumita îndemânare.

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1AlexCalarasi17,81521-02-2017
2Ma-taTrebuci16,15924-02-2017
3FlorinRo14,13520-02-2017
4Florin 14,11220-02-2017
5Farcas RaresZalau12,73724-02-2017
6Roby RobertoZilah11,93024-02-2017
7David MahalianuPatra Neamt11,75025-02-2017
8IarinaBucuresti10,15722-02-2017
9David MahalianuPiatra Neamt10,04025-02-2017
10 VasileRo9,17720-02-2017
11Costi Maragrit Piatra Neamt9,08823-02-2017
12Vladutzu123 (add Me Pe Steam :Piatra Neamt 9,07727-02-2017
13RareeeeeesRaresssss9,04924-02-2017
14Alexia BffNeamt8,79620-02-2017
15Costi MaergaritPiatra Neamt8,22423-02-2017
16Eu Sunt BossNecunoscuta8,17327-02-2017
17Costi MargaritPiatra Neamt8,03723-02-2017
18VlaadutzuNecunoscuta7,96120-02-2017
19LucaPiatra7,95720-02-2017
20IonciHacunamatata7,94624-02-2017
21Luca PiatraPiatra7,86120-02-2017
22David Mahalianu-ntrebuciPiatra Neamt7,84025-02-2017
23Unde EsteDomnul Iohannis7,74424-02-2017
24MaryPiatra Neamt7,48021-02-2017
25DavidbNecunoscuta6,03818-02-2017
26HKijoij5,71820-02-2017
27DgeoZal5,49024-02-2017
28MateiPiatra Neamt5,43221-02-2017

Pagina principală