Aceasta este varianta rapida. Întâi e bina sa joci varianta normala, pâna ajungi la o anumita îndemânare.

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1CipiAfrica17,17003-02-2023
2Mia KhalifaGaesti15,42402-02-2023
3Goran BossNecunoscuta12,69402-02-2023
4VladeinlimbadupamarinaGaesti8,93703-02-2023
5Goran Sefu VostruA8,14802-02-2023
6Burtica MortenaruMorteni8,05803-02-2023
7TitiAfrica7,95201-02-2023
8TitiChina7,63601-02-2023

Pagina principală