Aceasta este varianta rapida. Întâi e bina sa joci varianta normala, pâna ajungi la o anumita îndemânare.

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1GodmodeHeaven32,58511-12-2019
2Mos Victor#dinrai28,51504-12-2019
3PsdBucuresti24,53609-12-2019
4HugoAlex Si Edi, Suge Pula18,61304-12-2019
5EdiTimisoara17,97604-12-2019
6AlexTimisoara17,91904-12-2019
7Hugo, Dar Mai BunLegend17,28304-12-2019
8Hugo Timeswar17,20204-12-2019
9HugoTimisoara16,87204-12-2019
10Hugo Copia 8Get Good Kid16,84404-12-2019
11Hugo Copia 7Eu Castig!16,70104-12-2019
12Hugo Copie 3Pe Mine Nu Ma Intreceti16,60704-12-2019
13Hugo Copia 5Pe Mine Nu Ma Intreceti, Ha16,56904-12-2019
14Hugo Copia 4Pe Mine Nu Ma Intreceti, Haha16,41904-12-2019
15Hugo Copia 6Pe Mine Nu Ma Intreceti, Hahah16,36204-12-2019
16Hugo, Copia 2Locul 216,28704-12-2019
17HugoMai Putin15,78802-12-2019
18EdiImediat15,44304-12-2019
19Get Good Kid5Get Good Kid514,86904-12-2019
20Hugo, Road To 1 PlaceMai Putin14,84602-12-2019
21Inca O Data313,99702-12-2019
22Get Good Kid3Get Good Kid313,93004-12-2019
23HugoHugo13,90002-12-2019
24EdiUndeva13,79802-12-2019
25Get Good Kid4Get Good Kid412,24804-12-2019
26EdiNiciunde12,24602-12-2019
27EdiTot Nush12,24202-12-2019
28Get Good KidGet Good Kid12,20604-12-2019
29HugosLoc 112,15602-12-2019
30Get Good Kid2Get Good Kid212,06604-12-2019
31Get Good Kid1Get Good Kid112,02404-12-2019
32Anna21Necunoscuta11,60106-12-2019
33HugoTetris10,50802-12-2019
34EdiNush9,27502-12-2019
35Andreea DianaRomania8,48802-12-2019
36Eu,roNecunoscuta8,06508-12-2019

Pagina principală