Aceasta este varianta rapida. Întâi e bina sa joci varianta normala, pâna ajungi la o anumita îndemânare.

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1LilianaMontreal19,38219-03-2017
2LilianaArad18,75619-03-2017
3MataRares 18,10223-03-2017
4MataMa-ta17,75723-03-2017
5Bogdan PicicaPiciland12,73120-03-2017
6Bogdan Boss De BossN Avem Si Noi Suculetz12,18020-03-2017
7Tot Bogdan N Avem Si Noi Gel De Dus?12,16420-03-2017
8AndreeaSlobozia City10,89320-03-2017
9DaDa10,60821-03-2017
10AndreeaSlobozia8,29420-03-2017
11Tot AndreeaTot Slobozia8,23020-03-2017
12Tita Bandita2Slobo City8,03220-03-2017
13Andreea BarosancaaSlobozia7,84620-03-2017
14Tita BanditaSlobozia Noua Ca Noi Suntem Ma7,72420-03-2017
15Ciuciulete PorumbitaDe Pe Camp7,42923-03-2017
16CristianNecunoscuta6,39223-03-2017

Pagina principală