Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1TotoTg Mures24,06719-10-2021
2SzaboferencMures22,18619-10-2021
3SzaboferenclpsMures22,16514-10-2021
4TotoMures21,86014-10-2021
512312321,72020-10-2021
6Marius E Prea Bun121,67220-10-2021
7Cf RobertaWien21,49920-10-2021
8Inca Unu MariusTot Din Sg21,12120-10-2021
9Radu 9 ACalafat20,14914-10-2021
10Szaboferenc LpsMures20,01314-10-2021
11MariusssSighetoo19,62720-10-2021
12Cum Dracu Ati Facut33 De Secunde19,56420-10-2021
13Radu Necrutatorul De NegriiWont Say19,45314-10-2021
14TotoNecunoscuta18,92214-10-2021
15Sa Mor Daca Mai SuportNecunoscuta18,90715-10-2021
16Ajsdgfl >szkuhgsiDflkvhypzfsod]18,81615-10-2021
17Vai De Capu Meu Deci Sa Mor DaNecunoscuta18,57915-10-2021
18BanditCalafat18,57621-10-2021
19Szabo Ferenc LpsMures18,34814-10-2021
20Vai DePlm17,76020-10-2021
21Vai De Capu Meu Nu Mai RezistNecunoscuta17,75315-10-2021
22Szabo FerencMures17,45014-10-2021
23Szabo Ferenc1Tg Mures17,36314-10-2021
24AyayeCsf17,28220-10-2021
25Ciuca E SlabSlabutz17,27315-10-2021
26SebyCraiova16,71520-10-2021
27Szabo Ferenc Es HelgaMures16,65414-10-2021
28Nelson MondialuMures16,64914-10-2021
29The Real Slim ShadyUnkown16,61320-10-2021
30NelsonJefkf16,50914-10-2021
31TicaFagaras16,47620-10-2021
32Daniel MarinescuBrașov16,01513-10-2021
33Eric E SlabSlabut15,90215-10-2021
34Pacurar AndreiTg Mures15,74315-10-2021
35Apofji[okfgasdfgaSg15,67715-10-2021
36SebyCraioova15,65220-10-2021
37OkoijK'15,20817-10-2021
38EveliiinTg Mures14,79414-10-2021
39Ciuca E SlabE Slab14,63315-10-2021
40SebyCalafat14,58614-10-2021
41MateiCalafat14,43514-10-2021
42AmaliaBuc13,17315-10-2021
43MatynetBucale13,04015-10-2021
44CataDa12,89020-10-2021
45PetrutaCalafat12,32014-10-2021
46CumvaGiulesti Pula So Belesti12,24814-10-2021
47YarNecunoscuta12,18115-10-2021
48Kiss BotondTg Mures11,50914-10-2021
49TigruxGroningen11,43818-10-2021
50Lorinzi RobiTg Mures11,41614-10-2021

Pagina principală