Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1Mihail TCluj-napoca16,57608-08-2018
2Criss CBicaz15,53615-08-2018
3ClaudiaCaransebes14,68307-08-2018
4Ionut Seful Resita14,54006-08-2018
5Iustin PericicaRoman14,35907-08-2018
6Ciuta Mina-victorBucuresti13,13007-08-2018
7Cornel Mafiotu Pula12,67206-08-2018
8Ionut Boss De BossTimisoara12,57806-08-2018
9PaulIasi11,90909-08-2018
10RamonaGalati11,31207-08-2018
11DaniBucuresti11,02207-08-2018
12ThomasCluj9,85906-08-2018
13FlorinAiud9,82306-08-2018
14LiviuHobita9,80406-08-2018
15DanielaVinci9,76206-08-2018
16Carmen Vd9,16715-08-2018

Pagina principală