Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1Ceprean MouseCj19,44009-08-2017
2TicaIasi18,63415-08-2017
3RaulCj16,92409-08-2017
4PaulCj16,33409-08-2017
5XxxXxx15,50717-08-2017
6..................15,02017-08-2017
7......................14,80417-08-2017
8Bogdan BBucurești14,71810-08-2017
9Ceprean TrackpadCj14,65509-08-2017
10CepreanCj14,38209-08-2017
11Bogdan B.București14,01210-08-2017
12Bogdan G.București13,67910-08-2017
13MihaiTg Mures12,46609-08-2017
14MihaelaBucurești10,03310-08-2017
15MirceaSuveava9,71911-08-2017
16AaaNecunoscuta9,67317-08-2017
17MirceaSuceava9,57611-08-2017
18CccCcc9,52417-08-2017
19RaresBv9,44510-08-2017
20DomymasterBotosani9,33917-08-2017
21MihaiCluj9,01309-08-2017
22RaresBrasov6,19810-08-2017
23AnonimAaa5,66317-08-2017

Pagina principală