Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1R LeoCalafat24,59923-10-2017
2Get Wrecked!New York21,64419-10-2017
3Alex Sandu CtsGalati21,20720-10-2017
4MiticaIasi20,76917-10-2017
5Satra BenzitoCalafata19,49020-10-2017
6SatraaNecunoscuta19,39120-10-2017
7NyessssIasi19,23218-10-2017
8Felul In Care Ma Tratezi In UlIasi19,20817-10-2017
9Satrabont Pana Ma IngropCalafat18,63020-10-2017
10RIasi18,61217-10-2017
11Justin Biber 2k17 Afghansitan18,31017-10-2017
12Cipcirip Mancami-ai PulaAtlantida16,63523-10-2017
13Alex ICluj16,33617-10-2017
14PaulaIasi16,32517-10-2017
15Justin Biber New VersionPodu Iloaiei16,24417-10-2017
16MBuc15,87617-10-2017
17MikeIasi14,83914-10-2017
18Darius TothazanCluj-napoca14,67220-10-2017
19BodrelIasi14,56517-10-2017
20BoboBraila14,49823-10-2017
21Bobo1Braila14,49523-10-2017
22Bogdan HossuOradea14,41423-10-2017
23Sti Bancu' Cu BasculaNecunoscuta14,06423-10-2017
24GhitaSingerei13,62818-10-2017
25LiviuuuBr13,60323-10-2017
26RazvanIasi12,96321-10-2017
27GhitaDabulrni12,53022-10-2017
28RmaCj12,49822-10-2017
29Liviu_brBraila11,44423-10-2017
30GggggIasi11,23117-10-2017
31SamArad11,11817-10-2017
32RaresO11,11116-10-2017
33MarinaNagoya10,71124-10-2017
34Vlad MarinPascangeles10,70716-10-2017
35BosusaibelorNecunoscuta10,39820-10-2017
36Roby RobertoZilah10,32823-10-2017
37KdcbiEfw9,76918-10-2017
38Istrate MarinaBucuresti9,62124-10-2017
39Bag PulaAertag9,56223-10-2017
40Bogdan HossuNecunoscuta9,43723-10-2017
41PPati9,40419-10-2017
42AnonimHap Ciu9,38716-10-2017
43YesYse9,31922-10-2017
44FlaviusNecunoscuta9,30516-10-2017
45BossIasdi9,19019-10-2017
46CristiNecunoscuta8,84116-10-2017
47CătălinBaia Mare8,76114-10-2017
48Tothazan DariusCluj-napoca8,59520-10-2017
49BogdanCluj8,56917-10-2017
50CatamararararaIasi8,13317-10-2017

Pagina principală