Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1IvescuRm Valcea32,26511-03-2019
2TiberiuJef E Slaban25,15012-03-2019
3Iuliana De La GalatiBraila21,51118-03-2019
4Bastaaan 2Necunoscuta21,41512-03-2019
5BastaaanBastan City21,04012-03-2019
6Alinush BossMicul Paris19,79011-03-2019
7PwreurDasdsad19,43413-03-2019
8AsdfghjopAsdfdghfhjk16,13019-03-2019
9Catea GrigoreanuChisinau14,46712-03-2019
10JustinSabinnr113,47216-03-2019
11AndreiNecunoscuta12,64310-03-2019
12CateaCupcui11,63112-03-2019
13Stefan-10,25918-03-2019
14Florea VladCluj-napoca9,26918-03-2019
15BravewingsNecunoscuta9,21018-03-2019
16T.b.w.Dh8,00712-03-2019
17DavidNecunoscuta5,89918-03-2019
18Ciobanu MihaelaCity5,19012-03-2019

Pagina principală