Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1Sefu Vostru SupremSefu Din Titan28,81119-09-2018
2Tot Sefu VostruSefu Din Titan27,41018-09-2018
3Normal Ca SefuSefu Din Titan27,00418-09-2018
4Sefu VostruSefu Din Titan23,80518-09-2018
5LeoCalafat21,72917-09-2018
6Anghel AlexCalarasi20,76311-09-2018
7JhonAsrica18,91912-09-2018
8DybalaScoala16,47312-09-2018
9Irina3Falticeni15,34416-09-2018
10Leo E FraerLeo15,32317-09-2018
11JhonAsri9cs15,00412-09-2018
12Jeff34Iasi14,38218-09-2018
13IrinaFalticeni13,47816-09-2018
14Nicu AcorniceseiBt12,58111-09-2018
15LaurentiuGiurgiu11,60913-09-2018
16Robert_acoBt11,40011-09-2018
17BicciplizEune Fa11,28517-09-2018
18CristinaCraiova10,94018-09-2018
19VladCraiova10,84318-09-2018
20RobiNecunoscuta9,64011-09-2018
21CarmenNecunoscuta9,22820-09-2018
22CarmenVd9,16720-09-2018
23Cristian BotaBaia Mare9,14217-09-2018
24BatsifutcacaruldecusutNecunoscuta5,84717-09-2018

Pagina principală