Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1Ia Uite ArbaaVasi Ofrim31,53907-12-2018
2Titi DinTrebuci23,62503-12-2018
3IonutCiobanu23,58303-12-2018
4SergiuSighet23,18511-12-2018
5TitiDin Trebuci22,76303-12-2018
6ManevraCluj22,03111-12-2018
7Vasi OfrimSgh21,82407-12-2018
8Cel Mai BunMarius Ar Ba21,56106-12-2018
9DadadaMarius Arba21,20006-12-2018
10Asa DaMarius Arba20,79006-12-2018
11Huie MrituHaha20,74406-12-2018
12MatiCj20,45105-12-2018
13IonutTiti Floci De Fier20,39603-12-2018
14Arba MariusCopia N Are Valoare20,39006-12-2018
15Dohotar IonuțPetrova20,02111-12-2018
16Iasmina, Marius CfNecunoscuta19,88703-12-2018
17EsteeeeAbaaaaa19,03906-12-2018
18Liverpool E De CîcatFortza Napoli18,69311-12-2018
19Baia MareBaia Mare18,57107-12-2018
20JasssNecunoscuta18,42006-12-2018
21MamaTa18,38906-12-2018
22Azi Vii, Maine Pleci...#sad18,05211-12-2018
23Manele VechiMaine17,19811-12-2018
24Din Nou Colega Lu ArbaNecunoscuta16,89103-12-2018
25Colega Lu ArbaSg16,54803-12-2018
26Yea BoiYea Boi City16,42912-12-2018
27YeeeeNecunoscuta16,39512-12-2018
28SebiCluj16,37503-12-2018
29Vai MaPl16,34711-12-2018
30GhituSculeni16,27607-12-2018
31JasmineNecunoscuta16,15503-12-2018
32DenisaTargu Jiu15,93207-12-2018
33Marc45615,55111-12-2018
34O De MineSjguy15,54511-12-2018
35OiudnhbuwerkvfNecunoscuta15,50511-12-2018
36AwSfig15,48811-12-2018
37Sebi ;)Cluj15,44903-12-2018
38David DumaNervosu15,44611-12-2018
39IshdakefwsNecunoscuta15,38212-12-2018
40MuieDinamo14,56706-12-2018
41AylinSighet14,52911-12-2018
42DaianaNecunoscuta14,45006-12-2018
43AjTecuci14,27903-12-2018
44Dohotar IonuțPetrova13,14311-12-2018
45Mue CityNecunoscuta13,04011-12-2018
46Lica SamadaulNecunoscuta12,70805-12-2018
47DiianaaaFeresti12,37106-12-2018
48SașaAaa12,10804-12-2018
49Oana112,10706-12-2018
50DavidDa11,32311-12-2018

Pagina principală