Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1VladEu Stau Unde Doresc29,94423-05-2020
2Marius M-a Timpit Carantina15,63921-05-2020
3MariusNecunoscuta15,50221-05-2020
4MariusicaDa Dom'le14,42721-05-2020
5Nicu TeslaLeiden14,41821-05-2020
6MariusOlandezu12,76321-05-2020
7RobiBacau11,09024-05-2020
8ZzzNecunoscuta10,40321-05-2020
9******************************//////////////////////////////9,76220-05-2020
10MariusicaOlandezu9,47721-05-2020
11AlexiaNecunoscuta9,34820-05-2020
12AnonimLlllll9,28120-05-2020
13BbbNecunoscuta9,27221-05-2020
14111111111111111111111111111111Necunoscuta8,44120-05-2020
15RobertCiumesti6,04422-05-2020
16PetrisorCampina5,59218-05-2020

Pagina principală