Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1RedArad22,69423-06-2017
2Muie Adrian Te Am Facut Cu 60Nu Zic21,10428-06-2017
3AdrianBucuresti21,04026-06-2017
4AlexAlex19,62926-06-2017
5Ovidiu DBistrita19,39128-06-2017
6AlexAlexandria19,34226-06-2017
7AlxxxAlxxx19,23626-06-2017
8Al3xxxAlexandria18,51926-06-2017
9CrisDrobeta17,27527-06-2017
10Iar Sunt Peste AndreiTr16,27126-06-2017
11TibiValcea16,18826-06-2017
12AndreiBucuresti16,10426-06-2017
13Sunt Peste AndreiTeleorman15,26626-06-2017
14Alex Si DragneaTeleorman15,25426-06-2017
15Tot AlexTot Alexandria15,24926-06-2017
16AlexxxxAlexandria15,20726-06-2017
17Vand Fms+9 Cu Paguba Medie 59%Map114,49325-06-2017
18Fc Arges 1953Pitesti14,25826-06-2017
19DaveMallorca12,60527-06-2017
20SergiuGiurgiu12,40020-06-2017
21OlgaTiraspol11,11022-06-2017
22TibiBucuresti11,10326-06-2017
23Chisinau Bitwal9,64225-06-2017
24AndraIasi9,58123-06-2017
25AnonimGiurgiu9,56720-06-2017
26CostinPitesti9,21126-06-2017
27Andrei1Bucuresti9,14526-06-2017
28CostinnnPitesti9,13426-06-2017
29VrajealaMare9,10727-06-2017
30CostinnPitesti8,58626-06-2017
31AnonimIasi5,44523-06-2017

Pagina principală