Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1RedArad21,75522-05-2017
2AbelBrateni15,54718-05-2017
3GigelVascauti13,54615-05-2017
4DavidOradea9,25422-05-2017
5BelitulDezbelitura8,82414-05-2017
6Sugeti-mi PulaSugatorii De Pula8,78318-05-2017
7VerNecunoscuta8,58814-05-2017

Pagina principală