Apasa si tine apasat patratul rosu.
Trebuie sa îl muti fara sa atingi peretii negri sau blocurile albastre.
Daca reusesti sa îl tii 22 secunde, esti TARE! La 27 de secunde, esti SUPER TARE!

Se pare ca viitorii piloti americani trebuie sa obtina un punctaj de minimum 30 de secunde. Tu poti?

P.S. Încearca sa nu trisezi! Nu-ti ajuta la nimic...

Sub Internet Explorer 7, pentru a-ti putea trimite numele, trebuie urmati pasii:

Tools > Internet Options > Security > Custom level > 'allow websites to prompt for information using scripted windows' trebuie sa fie Enable (nu Disable, cum este implicit).

Succes!

Lista laureatilor (cele mai bune 50 de rezultate din ultimele 30 de zile)

Nr Nume si prenume Localitate Timp Data
1ArmandKing Boiii31,25321-03-2017
2GeorgeVaslui28,89622-03-2017
3PulaVaslui23,16122-03-2017
4LilianaMontreal21,78018-03-2017
5MitiRosu21,24020-03-2017
6LilianaArad21,16218-03-2017
7RiggbyNecunoscuta21,14920-03-2017
8RigbyNecunoscuta21,06420-03-2017
9AsdTh20,90923-03-2017
10MataMa-ta20,74223-03-2017
11RigbyDudu20,60820-03-2017
12AresRosu20,54920-03-2017
13Armand #nobugCity Boii20,47221-03-2017
14AresNecunoscuta20,38620-03-2017
15EwrBv20,36824-03-2017
16AreNecunoscuta20,07020-03-2017
17SashaMoldova17,28825-03-2017
18Varga TudorBaia Mare16,68022-03-2017
19VitzixBucuresti Feels Like16,41823-03-2017
20DanielaMaramures16,11925-03-2017
21BmAsdaas16,08820-03-2017
22LarisutzaBacau15,88225-03-2017
23KktgrsBucuresti15,44723-03-2017
24Sterge-te Bine Bine BineKktgrs15,41723-03-2017
25KryPo Is14,70526-03-2017
26EmilReghin14,62721-03-2017
27Iswitch_roPiatra-neamt14,11423-03-2017
28LarisaBacau12,76425-03-2017
29KryIs Po12,70526-03-2017
30KryPodu Iasi12,70226-03-2017
31MnmBc12,16724-03-2017
32PateuPateu211,04422-03-2017
33IoanNecunoscuta10,52127-03-2017
34Yt:iswitch_ro[youtube Comunity]10,12823-03-2017
35TR9,82827-03-2017
36II9,78927-03-2017
37IoReghin9,49921-03-2017
38Kt8i;yKh.t;i9,49127-03-2017
39VoxTimisoara9,47021-03-2017
406F9,46927-03-2017
41WdjgafjDr, Nt8049,44827-03-2017
42RuslanSingerei9,41727-03-2017
43ReghinReghin9,32721-03-2017
44LucaBaia Mare9,17322-03-2017
4545+V+ B+8,86427-03-2017
4654+3+d8,82927-03-2017
47HoriaBaia Mare8,72622-03-2017
48CarameliaBucuresti8,61920-03-2017
49DsmihaleaCalarasi7,21326-03-2017
50UuiiA7,11227-03-2017

Pagina principală